Par mums

klinika
klinika

  Zobārstniecības Dental Studio direkore un tās galvenais ārsts – Larisa Hristoļubova. Skulptūru māksliniece, sava darba meistare un daudzi klienti atpazīst tieši viņas profesionālo „rokrakstu”. Ārsts, pie kura var vērsties ar jebkuru problēmu un, kurš vienmēr palīdzēs un ieteiks piemērotāko un efektīvāko ārstēšanas variantu.
Larisa Hristoļubova: „ Cilvēkam ir jābūt skaistai gan dvēselei, gan ārejam izskatam. Smaids ir svarīga un būtiska cilvēka ārējā izskata sastāvdaļa. Skaists, atvērts smaids vienmēr liecina par to, ka cilvēks rūpējas par sevi, par savu izskatu, viņš ir atvērts un laimīgs. Ar atvērta un bruvīga smaida palīdzību cilvēks noteikti sasniegs dzīvē daudz vairāk gan profesionālajā jomā, gan attiecību jomā.

  Piekrītat, ja Jūs pamanat šādu situāciju: „Jauns cilvēks, dārgā kostīmā, veiksmīgs biznesmenis, smaida Jums ar platu smaidu, un Jūs pamanat viņa iedzeltenos zobus vai sajūtat no mutes nepatīkamu elpu – Jūs iespaids sabojāts, vai ne tā?

  Zobu un mutes stāvoklis jau sen ir kļuvuši par cilvēka vizītkarti, kā neatņemama dzīves sastāvdaļa.
Mūsu klīnikas personāls – veiksmīgi izveidota ārstu, higiēnistu un asistentu komanda. Pieredzējuši un kvalificēti zobārsti vienmēr palīdzēs sākot ar stiprām sāpēm līdz pat protezēšanai.
Profesionālās un maigās higiēnistu rokas attīrīs Jūsu zobus no zobakmeņa un mīkstā aplikuma. Higiēnists izstāstīs kā jārūpējās par zobiem, lai tie vienmēr būtu skaisti un veseli.
Lielais higiēnas sortiments mūsu klīnikā palīdzēs Jums uzturēt kartībā mutes dobumu.

  Mūsu klīnikā Jūs vienmēr būsiet parūpēts, jutīsieties komfortabli un ērti. Laipnais personāls radīs Jums atmosfēru, kurā Jūs varēsiet relaksēties no straujās ikdienas – mēs par Jums parūpēsimies. Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs Dental Studio – profesionālo meistaru studijā.

  Laipni lūgti!