Rīga

Riga
Riga

  Jūs vēl neesat bijuši Rīgā? Tas ir lielisks iemesls, lai apmeklētu mūsu galvasspilsētu, jūru un ar jaunu, žilbinošu smaidu ienirt šajā jaukajā mūsdienu pilsētā. Ļaujiet mums parūpēties par Jūsu vietas izvēli un dzīvošanu, un rekomendēt Jums labākos ēdienus un pilsētas izklaides.

  Dental Studio zobārstniecība piedāvā Jums apmeklēt vienu no skaistākajām un vēsturiskākajām Eiropas galvaspilsētām – Rīga. Jūras tuvums, ēku skaistums, tīrība un miers Jums noteikti dos daudz jaunas, pozitīvas emocijas un sniegs relaksāciju.

  Iesakām, pastaigāties pa šaurajām Vecrīgas ieliņām, izjust simtgadīgos, noslīpētos bruģakmeņus zem kājām un izbaudīt vēsturisko elpu. Jūs nespēsiet novērst skatu no ēkām – sākot no romānikas un gotikas, renesanses, baroka, klasicisma, līdz pat neostiliem, eklektismam, jūgendstila arhitektūras šedevriem, kas tik lieliski saglabājušies Vecrīgas sirdī. Doma baznīca paceļas pāri visam šim skaistumam, bet Pēterabaznīcas torņa zelta gailis sargā visu pilsētu.

  Izejot krastmalā, Jūs apburs Latvijas likteņupe Daugava un izbraucot ar kuģīti, sajutīsiet brīvības garšu un dabas harmoniju. Klausīties jūras šalkoņā, sajust priežu svaigumu, ielaist pēdas jūras smiltīs ļaus Jums kūrortpilsēta -Jūrmala. Jūrmala ir slavena ar Jomas ielu un aktīvo koncertu dzīvi.
Mēs varam Jums palīdzēt ar viesnīcas izvēli, ieteikt interesantas vietas, kuras vērts apmeklēt, lai veltītu laiku pastaigai, izklaidei, kā arī vietas, kur nobaudīt latviešu tradicionālos ēdienus.

  Apvienojot patīkamo ar lietderīgo – lai Jūsu smaids vienmēr būtu apburošs – mūsu klīnika spēj piedāvāt visu Jums nepieciešamo, sākot ar profesionālo mutes dobuma higiēnu un zobu terapiju līdz pat zobu estētikai – restaurācija, protezēšana un implantoloģija.