Visiem

All
All

  Visiem, visiem, visiem….
Šī sadaļa paredzēta visiem, jo Dental Studio zobārstniecība ir izveidota un domāta visiem cilvēkiem: lieliem, maziem, jauniem, cilvēkiem gados, turīgiem un mazāk turīgiem, jautriem, bēdīgiem, dažādām nacionalitātēm un tīcībām.
Dental Studio personāls ar individuālu pieeju katram klientam sniegs personisku attieksmi visiem. Palīdzēt tikt galā ar spēcīgāk zobu sāpēm, izārstēt zobu, uztaisīt Holivudas smaidu, piemērīt sniegbaltu smaidu, atjaunot bojātos zobus, izlabot sakodienu, veikt mutes dobuma higiēnu un iemācīt sekot līdzi savai zobu veselībai, visu šo un daudz ko citu Jūs atradīsiet mūsu zobārstniecībā.
Dental Studio personāls ir pieredzējuši sertificēti ārsti, higiēnisti un asistenti, kuri palīdzēs Jums atrisināt problēmas, kuras Jūs uztrauc. Veicam ārstēšanas plāna sastādīšanu, palīdzēsim un izskaidrosim, ieteiksim optimālāko variantu jau esošai situācijai, kā arī kāda ārstēšana un, kādas metodes būtu visefektīvākās.
Pie mums, zobārstniecības privātklīnikā, speciālisti palīdzēs piemeklēt tieši Jums nepieciešamos higiēnas līdzekļus: zobu birstes, zobu pastas, zobu diegus, mēles tīrītājus – viss kvalitatīvai kompleksās mutes dobuma tīrīšanai.
Mēs vienmēr laipni un laicīgi atgādināsim par vizītēm pie mums, lai Jūs šajā mūsdienu aktīvajā dzīves rimā neaizmirstu par sevi un laicīgi saplānotu savu dienu. Savukārt, diena pēc Dental Studio apmeklējuma būs pozitīvām emocijām pārbagāta, jo Jūsu smaids būs žilbinošs un Jums gribēsies smaidīt visiem garāmgājējiem. Vienmēr laipni palīdzēsim!
Bērniem
Jau kopš brīža, kad bērnam parādās pirmie zobiņi, nepieciešams kontrolēt to augšanu un attīstību. Bērniem zobu audi ir mīksti un kariesa attīstības process notiek ļoti ātri. Līdz ar to ļoti būtiski ir novērot tos augšanas periodā.
Mūsu zobārstniecība lielu uzmanību pievērš mazā klienta emocionālajam stāvoklim. Mūsu ārsti ir atbildīgi un iejūtīgi. Zobu speciālisti vienmēr rūpēsies par to, lai atrastu arī emocionālo kontaktu, kas vieš savstarpēju uzticēšanos un ir ļoti svarīgs bērnam. Pirmā vizīte pie zobārsta ir ļoti atbildīgs un nozīmīgs moments, tas kļūst par pamatu bērna turpmākai uztverei par zobārstiem un savu zobu veselību nozīmību. Pakāpeniski nepieciešams pieradināt bērnu rūpēties par saviem zobiem un parādīt cik svarīgi un nepieciešami tas ir. Sākotnējās vizītes pie bērnu zobārsta būs kā spēles improvizācija, tajā ietilpst: iepazīšanās seanss ar ārstu, pakāpeniska kontakta radīšana, dažādas tehnikas pielietošana. Ieteicams sistemātiski pārbaudīt bērna maigos zobus, lai nerastos situācijas, kad bērns sajutīs sāpes zobos.
Izņemot ārstēšanu, mēs piedāvajam bērnu zobu higiēnu un zobu emaljas apstrādi ar speciālu preparātu, kurš brīdinās par kariesa rašanos un piegādās tiem vajadzīgos minerālus un vitamīnus, nedos iemeslu „zobu tārpiņiem” nogaršot tos . Mēs cīnīsimies ar visa veida „ļauno kariesu”, brīdinot un dodot labu startu jau patstāvīgajiem zobiņiem.

Персонал „Dental Studio” это опытные и квалифицированные врачи,
гигиенисты и ассистенты, которые сделают всё, чтобы Вы забыли о
беспокоящих проблемах. Составят план лечения, расскажут и покажут, что
необходимо в данной ситуации, какое лечение и какими методами это лучше
сделать.

Здесь же на месте Вам подберут средства для гигиены: щеточки, пасты,
зубные нитки, скребки для языка – всё для более качественного комлексного
ухода за полостью рта.

Мы всегда напоминаем о визите к нам, чтобы в бурном круговороте
современной жизни Вы не забыли о себе и вовремя спланировали свой день.
А день с нами, с „Dental Studio”, обещает быть интересным и насыщенным
только приятных моментов.

Всегда рады помочь Всем!